Adıyaman

“Tek Kelimeyle Muhteşemdi”

AK Parti İl Başkanı, Cumhurbaşkanının Mitingini Değerlendirdi;

“Tek Kelimeyle Muhteşemdi”

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişiyle yaptığı açıklamada, “Tek kelimeyle muhteşemdi” dedi.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Adıyaman halkının her zaman büyük teveccüh gösterdiğini belirtti.

Başkan Abdurrahman Dimez,  MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün ve parti teşkilatının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katılmasının Adıyaman’ın birlik ve beraberliğine örnek olduğunu kaydetti.

Dimez, “Adıyaman halkının Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı her zaman büyük teveccüh gösterildi. Ancak son mitingde misliyle daha fazla teveccüh gösterildi. Yaklaşık 70 bin vatandaşımız miting alanındaydı. Bunun dışında Cumhurbaşkanımızın helikopter pistinden açılış alanına gelişi izdihamdan dolayı 35 dakikayı buldu. Müthiş bir sevgi seli vardı. Bu bizleri ziyadesiyle memnun etti. Sayın Cumhurbaşkanımızı da memnun ettiğini düşünüyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın teşvikle ilgili Adıyaman’ın bir üst grupta yer almasıyla ilgili sözleri bizleri memnun etti. Bununla birlikte İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun sosyal medya hesabından ‘Sevgi Seli. Hala yoldayız. Siyasi hayatımda böyle bir şeye ilk kez şahit oluyorum’ paylaşımı Adıyamanlıların gösterdiği ilgiyi gözler önüne serdi” dedi.

Dimez, ilgilerinden dolayı Adıyamanlılara teşekkür ederek, “Bize tüm bu güzellikleri yaşatan göğsümüzü kabartan, iyi ki biz Adıyamanlıyız dedirten tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Muhabbetlerimi sunuyorum. İnşallah 16 Nisan’da da bu teveccühü yüksek bir ‘evet’ oy oranıyla taçlandırmayı hedefliyoruz. MHP İl Başkanı da  açılıştaydı. Onlarla orada olmak birlik ve beraberliğimiz adına güzeldi. 16 Nisandaki referandumda sadece AK Partililerden, MHP’lilerden değil, ülkesini seven memleket aşkıyla yanıp tutuşan, tüm Adıyamanlı hemşehrilerimizden destek bekliyoruz” diye konuştu.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu