Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

“Tek amacım, ortak akılla yönetmek”

17 Aralık 2014 Çarşamba, 09:30

AK Parti İl Başkanı Bilen, Kongreyi Değerlendirdi

“Tek amacım, ortak akılla yönetmek”

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seçilen Seyfettin Bilen, tek amacının, bütün partililerle birlikte, ortak akılla yönetmek olduğunu söyledi.

14 Aralık Pazar günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 5. Olağan Genel Kurul’u sonunda AK Parti’nin yeni il başkanı seçilen Seyfettin Bilen, kongreyi değerlendirdi.

‘Yeni Türkiye’ sloganıyla 2015 genel seçimlerine hazırlanan AK Parti’nin Adıyaman teşkilatını bu seçime götürecek olan yeni yönetiminin belirlendiği 5. Olağan İl Kongresi’nde partinin yeni il başkanı seçilen Seyfettin Bilen, kongre sürecini ve yapacakları çalışmaları değerlendirdi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen kongredeki gayretlerinden ve kendilerine ve yönetimine gösterilen teveccühten dolayı partinin her kademesine teşekkür eden Bilen, tek amacının ‘ortak akıl’ olgusuyla partiyi Adıyaman’da en iyi yere getirmek olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, “Başbakanımızın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla şölen havasında geçen kongremizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bütün Adıyamanlıların sahiplendiği bu kongremizde gördüğü manzara karşısında oldukça etkilenen Başbakanımız, ilimizden gayet memnun ayrıldı.” dedi.

Bir önceki Av.İbrahim Halil Fırat Başkanlığındaki yönetime de teşekkür eden Bilen, “Partimizi çok iyi noktalara getiren İbrahim Halil Fırat başkanımıza ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum. Onlardan aldığımız bayrağı, ortak akılla daha iyi noktalara getireceğiz inşallah. Teşkilatımızın bütün kademelerini de bu çarkın içerisine katarak bu işi başaracağız” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz