Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Tayini Çıkanlara Veda Yemeği

30 Haziran 2016 Perşembe, 08:46

Albay, Başsavcı ve Yargı Mensuplarına İftar

Tayini Çıkanlara Veda Yemeği

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, tayini çıkan İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Kouyer, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Ağır Ceza Başkanı Ahmet Şeker ve diğer yargı mensupları onuruna veda yemeği verdi.

Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde düzenlenen veda ve iftar yemeğine Vali Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Ağır Ceza Başkanı Ahmet Şeker, yargı mensupları, İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Vali Yardımcısı Levent Öztin ve Türkiye Petrolleri Bölge Müdürü Salih Bütün katıldı.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Vali Abdullah Erin, “Kısa bir sürede olsa sizlerle çalışma fırsatımız oldu. Adıyaman’da gerçekleştirdiğiniz önemli ve özverili hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Gideceğiniz yerde başarılar diliyorum. Bundan sonraki görev yerlerinizde ailelerinizle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. Hakkınızı helal edin. Bizden yana helal olsun. İnşallah gideceğiniz yerlerde de güzel hizmetlere vesile olurusunuz” dedi.

Vali Abdullah Erin, günün anısına İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Ağır Ceza Başkanı Ahmet Şeker ve tayini çıkan yargı mensuplarına el işi bakır kayık sahan armağan etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz