Adıyaman

Sosyal Medya ve Güvenli İnternet

Sosyal Medya ve Güvenli İnternet

 

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polis ekipleri tarafından Adıyaman Anadolu Lisesi öğrencilerine “Sosyal Medya ve Güvenli İnternet” konulu konferans verildi.

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polis ekipleri tarafından internet kullanımının artması ile birlikte meydana gelen olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla Adıyaman Anadolu Lisesinde bulunan 15 öğrenciye “Sosyal Medya ve Güvenli İnternet” konulu konferans verildi. Verilen konferansın amacının internette karşılaşabilecek her türlü tehlikeden uzak tutmak, aydınlatmak, gençlerin interneti güvenli ve faydalı bir şekilde kullanmalarım sağlamak amacıyla, Adıyaman Anadolu Lisesi öğrencilerine Sosyal Medya Ve Güvenli İnternet konularına ilişkin konferans verildi.

Konferansa katılan öğrenciler, interneti güvenli kullanmaları ve sosyal medyada dikkat edilmesi gereken konularda bilgilendirildi. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personel tarafından bilgilendirici broşürler dağıtıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu