Adıyaman

Soğuk havada sıcak hediye

10 Bin Öğrenci Giydirildi

Soğuk havada sıcak hediye

 

Adıyaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile L.C. Waikiki Mağazacılık Hizmetleri A.Ş.  işbirliğiyle Adıyaman’da 23 okulda eğitim gören ihtiyaç sahibi 10 Bin öğrenciye Ayakkabı, Kaban, Pantolon ve Kazak yardımı yapıldı.

L.C. Waikiki’nin Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Adıyaman’daki 10 Bin öğrenciye yapılacak giyim yardımının 1. etabı olan 2500 kişilik giyim yardımı TOKİ İlköğretim okulunda düzenlenen törenle öğrencilere teslimatı yapıldı.

TOKİ İlköğretim okulunda düzenlenen kıyafet dağıtım programına Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Vali Yardımcısı Murat Süzen ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan katıldı.

Minik çocuklarla sohbet ederek yakın ilgi gösteren Vali Mahmut Demirtaş, her öğrencinin isimlerinin yazılı olduğu kıyafet paketlerini tek tek çocuklara dağıtımını yaptı.

Mutlulukları gözlerinden okunan minik öğrenciler de Vali Mahmut Demirtaş’a ve L.C. Waikiki mağazasına teşekkür etti.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Adıyaman’daki 10 Bin öğrenciye kıyafet yardımı yapacak olan L.C. Waikiki mağazasına teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, “L.C. Waikiki ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının işbirliği çerçevesinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilimizde 10 Bin öğrenciye yapılacak kıyafet yardımının 1. etabı olan 2500 kişilik öğrenci giyim yardımı ilimize ulaşmış ve 23 okulda dağıtımına başlanmıştır. 1. etap giyim yardımının tutarı 200 Bin TL olup, toplamda öngörülen yardım tutarı ise 900 Bin TL’dir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliğiyle öğrencilerimize yaptıkları bu anlamlı ve örnek yardımlarından dolayı eğitim gönüllüsü LC Waikiki firmasına teşekkür ediyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu