Adıyaman

“Siyasi hayatımda böyle bir şeye ilk kez şahit oluyorum”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu:

“Siyasi hayatımda böyle bir şeye ilk kez şahit oluyorum”

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Adıyaman’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, karşılaştığı büyük kalabalık sonrası, ‘Siyasi hayatımda böyle bir şeye ilk kez şahit oluyorum’ Tweet’ini attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Adıyaman’a giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, karşılaştığı büyük kalabalık sonrası şaşkınlığını gizleyemedi. Resmi Twitter hesabından paylaşım yapan Süleyman Soylu, “Siyasi hayatımda böyle bir şeye ilk kez şahit oluyorum” ifadelerini kullandı.

 

Binlerce Vatandaş Akın Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki bakanlar, toplu açılış törenine katılmak için Adıyaman’a gitti. Binlerce vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geleceğe meydana saatler öncesinden akın etti.

 

Böyle Bir Şeye İlk Kez Şahit Oluyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, karşılaştığı kalabalık sonrası şaşkınlığını belirten Tweet attı. Süleyman Soylu, yaptığı paylaşımda “Sevgi Seli… Hala yoldayız. Siyasi hayatımda böyle bir şeye ilk kez şahit oluyorum…” açıklamasını yazdı.

 

Onbinler Sevgiyi Haykırıyor

Bakan Soylu’nun paylaşımı dakikalar içerisinde yüzlerce beğeni ve yorum aldı. Soylu, bir önceki attığı Tweet’te, “Cumhurbaşkanımızla Adıyaman’dayız Büyük milletimiz yaşlısı genci kadını erkeği çocuğu caddelerde onbinler sevgiyi haykırıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu