Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Şehit İnce’nin Ailesine Şehadet Belgesi Verildi

31 Temmuz 2017 Pazartesi, 08:54

Şehit İnce’nin Ailesine Şehadet Belgesi Verildi

 

8 Temmuz 2017 tarihinde Bitlis il merkezinden Hizan İlçesine intikal esnasında bölücü terör örgütü mensuplarının daha önce yola tuzakladıkları EYP’nin infilak etmesi sonucu ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan Jandarma Astsubay Üst Çavuş Recep İnce’nin ailesine Şehadet Belgesi ve Hizmet Anısı takdim edildi.

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, beraberinde İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve Besni Kaymakamı Ahmet Gencer’le birlikte Şehit Jandarma Astsubay Recep İnce’nin Besni ilçesine bağlı Köseceli Beldesinde ikamet eden ailesini ziyaret ederek, Jandarma Genel Komutanlığınca gönderilen Şahadet Belgesi ve Hizmet Anısını takdim etti.

Vali Nurullah Naci Kalkancı, Şehit Astsubay Recep İnce’nin babası Osman İnce’ye başsağlığı ve sabır dileyerek şahadet belgesi ve hizmet anısını takdim edip, “Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna şahadet şerbetini içen şehidimiz Recep İnce’ye Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. Şehidimiz gidebileceği en yüksek mertebeye ulaşmıştır. Şehitlerimizin en kutsal emaneti olan şehit ailelerimizin her zaman yanında olacağız” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz