Son Dakika
26 Mayıs 2018 Cumartesi

Şehit Ailesi’nden Vali Erin’e Ziyaret

28 Mart 2017 Salı, 11:15

Şehit Ailesi’nden Vali Erin’e Ziyaret

 

2016 yılının Ağustos ayında Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde Bölge Trafik Denetleme Şube Amirliğine PKK Bölücü Terör Örgütü Mensuplarının bomba yüklü araçla yaptıkları kalleşçe saldırı sonucu şehit olan Polis Memuru Nazif Kaplan’ın ailesi Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Şehit Polis Memuru Nazif Kaplan’ın eşi ve iki çocuğu ile kardeşleri katıldı.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, şehit ailesine yakın ilgi gösteren Vali Abdullah Erin, “Şehit ailelerimiz bizlere aziz şehitlerimizden emanettir. Bizler de devlet ve millet olarak bu emanete sonuna kadar sahip çıkacağız ve her an yanlarında olacağız. Şehitlerimiz bu vatan, bu millet, bu bayrak için, toprağımızdan bir karış vermemek adına kanlarıyla, canlarıyla fedakârlık ettiler. Bugün bu topraklar üzerinde hür ve bağımsız bir şekilde yaşıyorsak bunu vatan için canını veren şehitlerimize borçluyuz. Kapımız sizlere her zaman sonuna kadar açıktır. Allah tüm şehitlerimizin mekânlarını cennet eylesin” dedi.

Vali Erin, şehit Polis Memuru Nazif Kaplan’ın iki oğlunu kucağına alarak, yakın ilgi gösterip çeşitli hediyeler verdi.

Şehit Polis Memuru Nazif Kaplan’ın ailesi ise, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Abdullah Erin’e teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz