Adıyaman

Şahin’den Gömükan Teşekkürü

Şahin’den Gömükan Teşekkürü

 

Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Kemal Şahin, Gömükan Barajı’nın 2015 yatarım programına alınması ile ilgili ilgililere teşekkür etti.

Ziraat Odası Başkanı Kemal Şahin, Adıyaman’ın tarım kenti olduğunu ve sulama projelerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, Gömükan Barajı’nın 2015 yılı yatırım programına alınmasıyla ilgili açıklamada bulundu. Şahin, “Adıyaman’ın tarım kenti olduğunu, tarım kentini ekonomiye dönüştürmek için, işgücü, istihdam, refah için tek yolun tarımsal sulama olduğunu yıllarca kamuoyuyla paylaştık. AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Gömükan Barajı’nın 2015 yılı yatırım programına alındığı ile ilgili müjdeyi verdi. Adıyaman’a hayırlı olsun. Adıyaman’ın kalkınmasına lokomotif olacak olan Gömükan Barajına ve diğer sulama projelerine destek veren başta Valimiz Mahmut Demirtaş, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ve milletvekillerimize, kamu görevlilerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Aday Olmayacağım

Kemal Şahin, 7 Şubatta yapılacak olan kongrede aday olmayacağını kaydederek, “12 yıllık Yönetim Kurulu Başkan vekilliği, 4 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüm. Tek amacımız Adıyaman çiftçisine katkı sağlamaktı. 7 Şubatta Ziraat Odamızın kongresi var. Bu kongrede aday olmayacağım. Çiftçilerimize, Adıyaman halkına bugüne kadar verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Aile şirketlerine yeni bir şirket katıyoruz. Ticari işlerimin yoğunluğundan dolayı aday olmayacağım. Ziraat odasını aksatmamak için, aday olmuyorum” ifadelerini kullandı.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu