Adıyaman

Rektör Gönüllü, gazetecilerle bir araya geldi

Rektör Gönüllü, gazetecilerle bir araya geldi

 

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, gazetecilerle bir araya gelerek, üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü’nün makamında gerçekleşen görüşmeye Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu da katıldı.

Adıyaman Üniversitesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek Adıyaman Üniversitesi’nin her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Rektör Gönüllü, Adıyaman Üniversitesi ve basın mensuplarının birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu dile getirdi.

Adıyaman’ın  gelişmesi için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini belirten Gönüllü, “ Üniversitemizde her geçen gün ciddi anlamda gelişmeler ve büyümeler oluyor. Öğrenci sayımızı her geçen gün yükseltiyoruz. Adıyaman Üniversitesi oldukça tercih edilen bir üniversitedir” dedi.

Gönüllü aynı zamanda, son günlerde Adıyaman Üniversitesi ve kendi hakkında basında yer alan iddiaları da yalanlayarak her şeyin hak ve hukuk çerçevesinde sonuçlandırılacağına dikkat çekti.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya, kendilerini ağırlayan Rektör Gönüllü’ye teşekkür ederek üniversitede yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirttiler. Üniversitenin Adıyaman’a, ciddi bir yatırım olduğunu dile getiren Dişkaya, üniversitedeki çalışmaların oldukça başarılı bir şekilde devam ettiğini vurguladı.

Güne Bakış haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu