Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Ramazan Nedeniyle Trafik Tedbirleri Arttırıldı

10 Haziran 2016 Cuma, 18:40

Ramazan Nedeniyle Trafik Tedbirleri Arttırıldı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayı nedeniyle trafik tedbirlerinin arttırdı.

Ramazan ayı nedeniyle sürücü ve yayaların hoşgörülü olması konusunda uyarılarda bulunan trafik ekipleri, iftar saatinde yoğunlaşan trafik nedeniyle tedbirlerini arttırdı.

Ramazan ayında vatandaşların birlik, beraberlik ve huzur içerisinde geçirilebilmesi için Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince il merkezinde trafik tedbirlerinin arttırıldı.

Adıyaman’da özellikle iftar saatlerinde sıkışan trafiğin açılması amacıyla ilave ekipler çıkartılarak önlemlerin attırıldı. Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışmalarda vatandaşların Ramazan ayı nedeniyle yaya ve sürücülerin trafikte dikkat eksikliğinin olabileceği değerlendirilerek vatandaşların bir birlerine karşı daha hoşgörülü ve sabırlı davranmaları gerektiği uyarıları yapılıyor.

Denetim ve bilgilendirmelerin amacının mal ve can kaybının yaşanmaması için sürücülerin araç kullanırken emniyet kemeri takmaları, trafik ışık ve işaretlerine uymaları konusunda trafik ekipleri tarafından durdurulan araç sürücülerine hatırlatılarak bilgilendirme yapılıyor.  Polis ekiplerinin geniş kitlelere ulaşabilmek için ekip sayısını arttırarak çalıştığı belirtildi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz