Ramazan Finalini Harfane Grubu Yapacak

14 Temmuz 2015 Salı, 09:41

Ramazan Finalini Harfane Grubu Yapacak

 

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen etkinliklerin finali harfane grubuyla olacak.

Demokrasi Parkı’nda Ramazan ayı boyunca her akşam bir etkinlik düzenlendi. Birçok ünlü ilahiyatçı, ses sanatçısı, şair, ilahi grupları ve konuşmacılar etkinliklere katıldı. Salı akşamı Harfane Grubu’nun sahne almasıyla Ramazan etkinliği son bulacak.

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İskender Korkut, Ramazan ayı boyunca vatandaşlara en güzel Ramazan gecelerini yaşatmak için ellerinden gelen gayreti göstermenin çabası içerisinde olduklarını belirtti. Korkut, “Amacımız burada vatandaşlarımıza Ramazan gecelerinin en iyisini yaşatmaktı umuyorum ki bunu da başardık. Her gece Demokrasi Parkı’nda bulunan etkinlik alanını dolduran vatandaşlarımız sürekli bize destek oldular. Bizler de bu desteği gördükçe onlara en güzel hizmeti verebilmek için çalıştık. Salı akşamı Ramazan etkinliklerimiz son bulacaktır. Bu yüzden finali Adıyaman Belediyesi Harfane ekibinin sahne almasıyla yapacağız. Ramazan ayı boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ediyorum” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz