Adıyaman

Polisten Kaçan Hırsız Zanlısı Yakalandı

Polisten Kaçan Hırsız Zanlısı Yakalandı

 

Adıyaman’da, hırsızlıktan aranan bir şahıs ile polisler arasında kovalamaca yaşandı. Polislerin silahlarını çıkarıp dere yatağında aradığı şahıs, kaçmayı başardı. Polisin uzun uğraşları sonucu yakalanan şahıs, cezaevine gönderildi.

Hırsızlıktan aranması bulunan Y.Y’i otomobil kullanırken fark eden polis ekipleri şahsı durdurmak istedi. Polisin “dur” ikazına uymayan şahıs ile polisler arasında kovalamaca yaşandı. Vartana yolunda bulunan dere yatağına otomobiliyle giren şahıs, otomobili çalılıkların arasına bırakıp hızla uzaklaştı. Olay yerine çok sayıda resmi ve sivil polis sevk edildi. Polis ekipleri silahlarını çıkarıp dere yatağında arama yaptı.

 

Kaçan Hırsız Zanlısı Yakalandı

Adıyaman’da, polisten kaçmayı başaran şahıs yakalanarak, cezaevine gönderildi.

Adıyaman’da hırsızlıktan aranması bulunan Y.Y’i otomobil kullanırken fark eden polis ekipleri şahsı durdurmak istemiş, polisin ‘dur’ ikazına uymayan şahıs ile polisler arasında kovalamaca yaşanmıştı. Vartana yolunda bulunan dere yatağına otomobiliyle giren şahıs, otomobili çalılıkların arasına bırakıp hızla uzaklaşmıştı. Polis ekipleri silahlarını çıkarıp dere yatağında arama yapmış, şahıs polislerden kaçmayı başarmıştı. kentin her yerinde aranan şahıs, çok geçmeden kent merkezinde polis ekipleri tarafından yakalandı. Yakalanan şahıs çıkarıldığı mahkemece, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı