Adıyaman

Polise lojman, emniyete bina

Aydın’dan polislere müjde

Polise lojman, emniyete bina

 

Ak Parti Grup başkan vekili Ahmet Aydın, Emniyet Müdürlüğüne yönelik yapılacak hizmetleri açıkladı. Buna göre Adıyaman Merkeze 60 dairelik Emniyet Lojmanı, Çelikhan ve Gerger’e Emniyet Binası ve Lojmanları, Besni’ye Emniyet Müdürlüğü Binası Yapılacak.

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın yaptığı açıklamada, 2015 yılı yatırım programına alınan Adıyaman Merkeze 60 dairelik lojman, Çelikhan ve Gerger’e Emniyet binası ve Lojmanları, Besni’ye emniyet müdürlüğü binası ve Adıyaman merkeze 60 emniyet lojmanın kısa zamanda yapım ihalesine çıkılacağını söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekili Aydın, “Adıyaman’ımızın her alanda çok daha kaliteli hizmet almasını sağlamak için, hemşerilerimizin özellikle kamu alanından aldığı hizmetlerden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde faydalanabilmeleri için gayretlerimiz her geçen gün artarak devam etmektedir.

Yine, gayretlerimizle Adıyaman için önemli ve gerekli olan, il merkezimiz ve ilçelerimizde uzun bir süredir ihtiyaç duyulan ve günümüz şartlarına en uygun şekilde fiziki altyapısı ve yeterliliği olacak olan ‘Emniyet Hizmet Binaları ve Lojmanları’ 2015 yılı yatırım programına alınmış bulunmaktadır.

Yatırım programına alınan ve inşası yapılacak olan emniyet hizmet binaları ve lojmanları şunlardır;

  • Adıyaman Merkez 60 Daireli Polis Lojmanları,
  • Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası,
  • Çelikhan İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası ve Lojmanları,
  • Gerger İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası ve Lojmanları

Yapılacak olan bu tesislerle, Adıyaman ve ilçelerimizin bir kamu gereksinimi daha giderilmiş olacaktır. Fiziki ortamların tamamlanmasının ardından en modern ve teknolojinin hakim olduğu ekipmanlarıyla Adıyaman’ın, ilçelerinin ve değerli hemşerilerimizin hizmetine sunulacaktır.

2015 yatırım programına alınan Emniyet Hizmet Binaları ve Lojmanlarının şimdiden huzurun ve barışın şehri güzel Adıyaman’ımıza ve en büyük emniyeti olan hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını temenni eder, emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu