Adıyaman

Polis ve üniversite öğrencilere el ele

Polis ve üniversite öğrencilere el ele

 

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Adıyaman Üniversitesi içerisinde stant açıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Dairesi’nin finansmanını sağladığı “El Ele Güvenliği Geleceğe” adlı proje kapsamında Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından kampüs alanında stant açıldı.

Terörle Mücadele Şubesi’ne bağlı polisler ile öğrenciler arasında tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenleniyor.  Açılan stant 26-30 Eylül tarihleri arasında açık kalacak.

Terörle Mücadele Şube Müdürü Murat Düzgün amaçlarının öğrencilerin her türlü yasa dışı yapılanmalardan uzak durmalarını sağlamak olduğunu belirterek, açılan stantta öğrencilerle tanışma ve kaynaşmanın hedeflendiğini söyledi.

Murat Düzgün, “Üniversite öğrencilerini aileleri tarafından bizlere emaneti olarak görmekteyiz. Her bir öğrencinin hiç bir sıkıntı çekmeden mezun olması adına görev yapmaktayız. Biz onların yanındayız. Öğrencilerimiz de bu bilinçle polis abi ve ablalarına yaklaşmalarını istiyoruz. 15 Temmuz sonrası oluşan Yenikapı ruhunun Üniversitelerimiz de yaşanmasını temenni ediyoruz” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu