Adıyaman

Polis Terör, Kaza ve Beladan Korunmak İçin Kurban Kesti

Polis Terör, Kaza ve Beladan Korunmak İçin Kurban Kesti

 

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polisler terör, kaza ve belalardan korunmak için 11 adet küçükbaş hayvanı kurban etti.  Dualar Eşliğinde Kesilen 11 Adet Kurban Eti Fakir Ailelere Dağıtılacak

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü terör, kaza ve belalardan korunmak için kurban kesti. Polisler kendi aralarında topladıkları paralar ile 11 adet küçük baş kurbanlık aldı. Aldıkları kurbanlıkları dualar ile kesti. Dualarda terör, kaza ve belaların Ülkemizden defi, Ülkemizin birlik ve beraberliğine vurgu yapıldı.

Kesilen kurbanların kanları polis araçlarının lastiklerine sürüldü. Kurban kesimine Emniyet Müdür Vekili İbrahim kaba, Müdür Yardımcıları Cem Hasan patat, Veysel Akkoca, şube müdürleri ve polisler katıldı.

Dualar eşliğinde kesilen kurbanların etleri Toplum destekli Polisler Şubesi tarafından daha önceden belirlenen fakir ailelere dağıtılacak.

Emniyet Müdür Vekili İbrahim Kaba konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nün gönüllülük esasına göre personelimiz kendi arasında topladığı paralar ile alınan 11 adet küçükbaş hayvan kaza ve belanın defi için kesildi. Kesilen kurbanların etleri de daha önce Toplum Destekli Şube Müdürlüğünün tespit ettiği fakir ailelerimize dağıtılacak. Memleket olarak önemli günlerden geçiyoruz. Bu günlerde bir nebze teşkilat olarak kaza ve belanın defi için kurbanları kesiliyoruz” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı