Pegasus 10 Ağustos’ta Uçuracak

20 Temmuz 2017 Perşembe, 08:39

Pegasus’tan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Pegasus 10 Ağustos’ta Uçuracak

 

Adıyaman’da seferlere başlayacak olan Pegasus Hava Yolları’nın yetkilileri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret ederek bilgi verdi.

10 Ağustos’ta Adıyaman’da seferlere başlayacak olan Pegasus Hava Yolları, Adıyaman’daki uçuşlarla ilgili ön çalışmalara başladı.

Yapılacak olan uçuşlar öncesi Adıyaman’a gelerek gerekli incelemelerde bulunan Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanı Erdem Gerçek, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek, uçuşlar hakkında bilgi verdi.

Adıyaman Belediyesi Meclis Üyesi Muhittin Büyük’ün de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanı Gerçek, Adıyaman’da gördükleri ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek, “Pegasus olarak yılın her dönemi çeşitli kampanyalar düzenleyerek halkımızın daha çok havayolunu kullanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu da bizim daha da büyümemize katkı sunuyor. Büyüyen bir Pegasus’un Adıyaman’da olması gerektiğini uzun zamandır düşünüyorduk ancak Adıyamanlıların da yoğun ilgisini görünce bu düşüncemiz daha kısa süre içerisinde hayata geçmiş oldu. Bu anlamda Adıyaman Belediye Başkanımıza, milletvekillerimize ve diğer katkı sunanlara teşekkür ediyoruz. Adıyaman’da sefer sayımızın ve Ankara ve İstanbul dışında diğer illere de seferlerin başlaması için destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kutlu ise yaptığı konuşmada, Pegasus Hava Yollarının havayolu taşımacılığında önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek, “Adıyaman da havayolu potansiyeli bulunan bir il. Bu anlamda Pegasus’un Adıyaman’da seferlere başlaması her iki taraf için de oldukça faydalı olacaktır. Temennimiz fiyatların makul olmasıdır. Bunun için gerekli görüşmeleri yaptık. Sağ olsunlar Pegasus yetkilileri de fiyat koşunda gereken her türlü desteği sağlayacaklarını belirttiler. İlimize ve Pegasus Hava Yolları şirketine hayırlı olsun” dedi.

Ziyaret sonunda Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanı Erdem Gerçek, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya uçak maketi hediye etti.

Güne Bakış haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz