Adıyaman

Payamlı’da Kan Donduran Olay

Ormanlık alanda ve ağaçta asılı ceset çürümeye başlamıştı,

3 Haftadır bir erkek cesedi ağaca asılı şekilde duruyordu. Ağaca asılı olan şahıs bir infaz kurbanı mı, bir intihar olayı mı henüz belli değil. Kan donduran olay, Payamlı köyünde yaşandı. Bir ağaca asılı olan 65-70 yaşlarındaki bir erkek cesedi, yaklaşık üç haftadır bulunduğu yerde asılı halde duruyordu ve hiç kimse “kokusu yayılana” kadar görmemişti. Yapılan araştırmada, köylüler tarafından ormanlık alan içerisinde çürümeye başlayan erkek cesedinin kayıp olarak aranan Halil Özen’e ait olduğu belirlendi.

Adıyaman’da, köylüler tarafından ormanlık alan içerisinde çürümeye başlamış erkek cesedi bulundu. Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınlarında bulunan Payamlı Köyü yakınlarındaki ormanlık alan içerisinde kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulundu. Yaklaşık 3 haftalık olduğu tahmin edilen erkek cesedinden etrafa yayılan kokulardan dolayı köylülerde cesedin yanına yaklaşamayarak durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri yüzlerine maske takarak cesede yaklaşabildi. Ağaca iple asılı olarak bulunan erkek cesedi, polis ekiplerinin incelemelerinin ardından ceset torbasına konuldu. 65-70 Yaşlarında olduğu belirlenen ve çürümeye yüz tutan erkek cesedi, otopsi yapılmak üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılacak olan otopsinin ardından ölen kişinin kimlik tespiti yapılacak. 

Çürümeye başlayan cesedin kimliği belli oldu

Adıyaman’da, köylüler tarafından ormanlık alan içerisinde çürümeye başlayan erkek cesedinin kayıp olarak aranan Halil Özen’e ait olduğu belirlendi.

Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınlarında bulunan Payamlı Köyü yakınlarındaki ormanlık alan içerisinde çürümeye başlayan kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunmuş, ceset polis ekiplerince yapılan incelemelerin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılmıştı. İple ağaca asılı olarak bulunan ceset, yapılan otopsinin ardından cesedin 16 Ekim 2019 tarihinden bu yana kayıp diye aranan 65 yaşındaki Halil Özen’e ait olduğu öğrenildi. Konuyla alakalı soruşturma sürüyor. (İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu