AdıyamanManşet

“Pandemi Mağduriyeti Giderilmeli”

Deva Partisinden Gazetemize Ziyaret

Deva Partisi İl Başkanı Uğur Dündar, beraberinde partililer olduğu halde gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya ile bir süre sohbet etti.

Pandemi döneminde toplumun her kesiminde çeşitli mağduriyetler oluştuğuna dikkat çeken Deva Partisi İl başkanı Uğur Dündar, kısıtlamalardan kaynaklanan mağduriyetlerin giderilmesi için devletin mutlaka toplumun her kesimine destek paketleri açıklaması gerektiğini söyledi. Dündar, “Esnafımız zor durumda, açamadığı dükkanını tümden kapatmaya başladı. Pandemiyle yürütülen mücadelede esnafımızın daha fazla mağdur olmaması için yeni ve kalıcı destekler gerekiyor. Toplumun her kesimini derinden etkileyen salgın süresince yaşanan mağduriyetleri en aza indirmek için yeni desteğe ihtiyaç duyuluyor” dedi.

Dündar, vatandaşların pandemiden bir an önce kurtulmak için maske, mesafe kuralına uymalarının önemine de değinerek, “Bütün dünyayı etkileyen bu salgının bir an önce bitip, kendi normallerimize dönmek için üzerimize düşeni yapmamız gerekiyor.” dedi.

Aşılama çalışmalarına da değinen Dündar, “Özellikle riskli görevlerde olan vatandaşlarımızın bir an önce aşılama listesine alınarak, salgının seyrini değiştirmek gerekiyor” dedi.

Gazetemizi beğenerek takip ettiğini söyleyen Dündar, “Basın, halkın doğru ve zamanında haber almasını sağlayan en önemli yayın organıdır. Bu görevi hakkıyla yerine getiren Güne Bakış Gazetemizi ve şahsınızda tüm emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Haber: Mehmet Celal Geyik

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu