Adıyaman

“Oynanan oyunu, halkın desteğiyle bozacağız”

Fırat, hasta ve hasta yakınlarıyla görüştü

“Oynanan oyunu, halkın desteğiyle bozacağız”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat 1 Kasım Genel Seçimler öncesinde seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, sıradaki durağı Adıyaman 400 Yataklı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi oldu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, sohbet etti. Hastalara şifa yakınlarına ise sabırlar diledi.

Adıyaman 400 Yataklı Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde vatandaşları ve sağlık personelini ziyaret ettikten sonra kurum ziyaretinde bulunan Fırat, sırasıyla Adıyaman Valiliği, Devlet Su işleri, Adıyaman Defterdarlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Türk Telekom Müdürlüğü ve Adıyaman Adliyesini ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Fırat, ziyaretlerin son ana kadar devam edeceğini belirterek “Bugün Adıyaman 400 Yataklı Eğitim Ve Araştırma Hastanesini ve kurumlarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler Ak Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. ‘Önce İnsan’ ve ‘görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmayacağız’ parolasıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.

Cami ve Din görevlileri haftası etkinlikleri çerçevesinde de bir açıklama yapan Vekil Fırat “Camiler ve din görevlilerimiz bizler için önemli birer değerdir. Bu yılki cami ve din görevlileri haftasının teması cami ve namaz olmuştur. Diliyorum ki ikisi de ömrümüzden eksik olmasın. Ben din görevlilerimizi kutlarken, güzel çalışmalarının da devamını diliyorum saygılar sunuyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı