Adıyaman

Ölüme götüren iddia doğru mu?

İntihara Teşebbüs Soruşturuluyor

Ölüme götüren iddia doğru mu?

 

Adıyaman’da önceki gün 17 yaşındaki bir kız öğrencinin pansiyonun 4. katından atlaması ile ilgili Adıyaman Valiliği soruşturma başlattı.  İddiaya göre, okul yöneticilerinden L.K. ile N.Ö adlı kişiler, kız öğrenciyi hırsızlıkla suçladı. Genç kız kendisine yöneltilen bu suçlamayı kabullenmediği için okulun içindeki pansiyonun 4. katındaki pencereden kendisini aşağıya bıraktı.

Edinilen bilgiye göre, Altınşehir Mahallesi’nde bulunan TOBB Kız İmam Hatip Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki D.İ., pansiyonun 4. kat penceresinden aşağı döştü. İlk belirlemelere göre dengesini kaybederek düştüğü sanılan öğrencinin intihar ettiği tespit edildi. İddiaya göre, okul yöneticilerinden L.K. ile N.Ö adlı kişiler, kız öğrenciyi hırsızlıkla suçladı. Genç kız kendisine yöneltilen bu suçlamayı kabullenmediği için okulun içindeki pansiyonun 4. katındaki pencereden kendisini aşağıya bıraktı.

Yaşanan bu olayın ardından polis olay yerinde incelemede bulundu. Alınan ifadeler ve incelemelerin ardından Adıyaman Valiliği, öğrencinin intiharıyla ilgili olduğu düşünülen yöneticiler ve kişiler hakkında soruşturma başlattı.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden öğrencinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu