Adıyaman

Okurlarımızla 13 güzel yıl

13 yıldır sizlerleyiz

Okurlarımızla 13 güzel yıl

Haberin Doğru Adresi sloganıyla yayına başlayan Güne Bakış Gazetemiz, 12 yılı geride bıraktı, bugün 13 yaşına bastı. Okurlarımıza “Merhaba” dediğimiz, 8 Aralık 2004 tarihinden bu yana tam 3 bin 680 gazeteyle sizlerle olduk. Bugün de, ilk günkü heyecanla, aynı meslek aşkıyla karşınızdayız.

Güne Bakış Gazetesi olarak yayın hayatına başladığımız ilk gün, misyon edindiğimiz ilkelerden hiç şaşmadan, vatandaş odaklı haber ve yorumlarımızla halkın gazetesi olma azmi içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz.

O gün belirttiğimiz ilkelerimiz, bugün de sıcaklığını korumakta ve aynı aşkla, aynı sevgiyle, aynı meslek aşkıyla sürdürmekteyiz.

Yayına başladığımız ilk gün, doğru haber verme, tarafsız kalma, objektif davranma ve her kesime eşit mesafede durarak, halkın gazetesi olma yolunda attığımız her adımda desteğiniz bizim için moral oldu.

Bugün gazetemiz, 12 yılı geride bıraktı, artık 13 yaşına bastık.

Güne Bakış Gazetemizin Sahibi Mustafa Yücekaya, 13’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Haberin Doğru Adresi olan Güne Bakış gazetemiz, 8 Aralık 2004 tarihinde yayına başladı. Güne Bakış’ın okura ulaştığı ilk günkü heyecanımızı bugün de muhafaza ediyoruz. Okur gazetesi olma yolunda önemli bir merhale kat ettiğimiz, okurun güvenini kazandığımızı ve gazeteyi eline alan herkesin farklılığı gördüğü bir gazetenin Adıyaman’a kazandırılmasından mutluyum.” dedi.

Yücekaya, “Güne Bakış Gazetemizin yayına başladığı ilk günden bugüne dek gazeteye emeği geçen ve halen farklı yerlerde mesleği icra eden arkadaşlarımızın da olduğunu düşündüğümüzde, Güne Bakış Gazetesi, aynı zamanda bir okul görevini de gördüğünü düşüne biliriz. İlk günden bu yana, gazetemize emek veren ve bir birinden değerli tüm arkadaşlarımıza minnet ve şükranlarımızı sunuyor, mizanpajından, dağıtımına kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz.” dedi.

Yücekaya, “Yerel gazetelerin demokrasinin yerleşmesinde önemli bir görevi olduğunu düşünerek, başladığımız mesleğimizde, aynı düşünceyi sürdürüyoruz. Basın ne kadar özgür olursa, demokrasi de o derece yerleşeceğine olan inancımızla, nice 13 yıllarda görüşmek üzere tüm Güne Bakış ailesi adına okurlarımıza selam ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu