Son Dakika
25 Haziran 2018 Pazartesi

Öğrencilerden Görsel Sanatlar Sergisi

16 Şubat 2018 Cuma, 17:49

Öğrencilerden Görsel Sanatlar Sergisi

 

Adıyaman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü öğrencileri tarafından Görsel Sanatlar Öğretimi dersinde yapılan eserlerin görücüye çıktığı serginin açılışı yapıldı.

ADYÜ Sanat Galerinde gerçekleşen açılışa Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gürbüz, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Aydın, Görsel Sanatlar Öğretmeni Mehmet Diyarbakırlıoğlu ve öğrenciler katıldılar.

Birbirinden özel ve güzel 200 civarında eserin yer aldığı sergide ebru, tuval, akrelik, taş boyama, kara kalem, mukavva, kurumuş yaprak ve mobil çalışmalar yer aldı.

Büyük ilgi gören sergi ile ilgili konuşan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gürbüz, serginin büyük emek harcanarak gerçekleştirildiğine şahit olduklarını belirterek “Emeği geçen tüm öğrenci kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Çok güzel bir sergi olmuş. Birbirinden güzel eserler var burada. Tebrik ediyorum.” dedi.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü öğrencileri tarafından açılan serginin iki gün açık kalacağı bildirildi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz