Anasayfa / Adıyaman / Nice 15’inci Yıllara…

Nice 15’inci Yıllara…

Gazetemiz bugün 15 yaşına bastı

Nice 15’inci Yıllara…

 

Yerel gazetelerin zorlukla ayakta kaldığı bir süreçte, bir yerel gazete için “15 yaşındayız” demek, aynı zamanda zorluklara göğüs germek demektir. Kuşkusuz yerelde gazetecilik yapmanın sıkıntıları, ulusal boyutta gazetecilik yapmaktan çok daha zordur.

Güne Bakış Gazetesi olarak, bu zorluğu, tam 14 yıldır okurlarımızın desteğiyle aşkla ve şevkle yürütmeye devam ediyoruz, 15’inci yıla adım attığımız bugün de, aynı şevkle, aynı aşkla yürümeye devam ediyoruz. Sizlerle daha nice 15 yıllara ulaşmak istiyoruz.

Tarihler 8 Aralık 2004’ü gösterdiğinde, Adıyaman için çok önemli bir gazete de yayın hayatına başladı. O günden bu yana ilke edindiğimiz vatandaş odaklı gazetecilikten asla taviz vermeden, hiç kimseye yaranma, hiç de kimseyi karşımıza alma derdine düşmeden, doğru bildiğimizi, okurlarımızın lehine, okurlarımızın yanında yer alarak sürdürdük.

14 yılı geride bırakırken, bundan sonrasında da yine sizlerle birlikte, Adıyaman için, Adıyaman’da yaşayan herkes için güzel şeyler yapma gayretinde olacak, sizin sesiniz, sizin sözünüz, sizin gözünüz olmayı sürdüreceğiz.

14 yıl boyunca bu gazeteye çok kişinin emeği geçti, çok gazeteci burada yetişti, çok yazar arkadaşımız değerli fikirlerini paylaştı.

Gazetemiz bazen okul oldu, yeni yeni yazar ve gazeteciler yetişti, bazen biz öğrendik, bazen bizden öğrendikleri oldu.

O günden bu güne gazetemize emek veren dağıtıcısından baskıcısına, muhabirinden yazarına, dizgicisinden, çayımızı demleyen arkadaşımıza kadar hepsine yürekten teşekkür ediyor, tüm okurlarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu gazete varsa, sadece gazetede çalışanlarıyla değil, siz okurlarıyla vardır. Desteğiniz sürdüğü müddetçe bu gazete sizin sesiniz olmayı sürdürecektir.

Nice 15’inci yıllarda ve hep güzel haberlerde buluşmak dileğiyle…

 

Bu Habere de Bakın

Yeşillendirmeye devlet destek veriyor

Harbi’den ağaçlandırma çalışmalarıyla ilgili açıklama Adıyaman Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi, Adıyaman’da özel ağaçlandırma çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir