Adıyaman

Nemrut Rotary Kulübü’nde Devir Teslim

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü dönem Başkanı Hasan Öztürk görev süresinin dolması nedeniyle yeni dönem başkanlık görevini Emine Çiftçi’ye devretti.

Devir teslim töreninde konuşan 2018-2019 Dönem Başkanı Hasan Öztürk; “Bu gece dönemimin teması olan ‘ilham kaynağı’ sloganı ile başlattığımız bir yılı bitirmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. Zaman su gibi akıp geçiyor ancak bir yılı keyifli projeler ve sevgili Rotary ailem ile birlikte topluma hizmet ederek geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Adıyaman nemrut Rotary Kulübü kurulduğu günden buyana topluma hizmet projeleri ile hizmet etmeye yeni dönemde Emine Başkanımız ile devam edecek. Ben özellikle kulüp üyesi arkadaşlarıma ve bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Hasan Öztürk, daha sonra 2018-2019 dönemindeki görevini tamamlayarak başkanlık kolyesini 2019-2020 dönem başkanı Emine Çiftçi’ye taktı.

Başkanlık kolyesini taktıktan sonra konuşan Adıyaman Nemrut Kulübü yeni dönem Başkanı Emine Çiftçi, geçmiş dönem başkanına ve yönetim kuruluna yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Çiftçi, “Bugün benim için çok önemli ve mutlu bir gün, dönem sloganımız ‘Rotary Dünyayı Birleştirir’ diyerek bayrak yarışını yönetim kurulumla beraber devraldım. Kulübümüz bu yıl 20 yaşında. Adıyaman’a 20 yıldır hizmet eden bir kulübün başkanlığını yapmak benim için onur verici bir duygu.  Bu yıl yine en büyük projemiz uluslar arası boyutta gerçekleştirdiğimiz ‘Engellilerle Zirvede Nemrut’a Tırmanıyoruz’ projesi olacak. Ayrıca POLIO DAY kutlamaları ile birlikte büyük katılım gerçekleşecek olan projemiz dünyanın dört bir tarafından engelli ve rotaryen dostlarımızı bir araya getirecek. Nemrut Dağının zirvesinde gerçekleşecek proje için harika bir konser planlıyoruz. Kulübümle yeni projeler üretirken ve yeni başarılara imza atarken birlikte başarılarla mutlu olmak en önemli önceliğimiz olacaktır.” diye konuştu.

2019-2020 devir teslim töreninin ardından Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü üyeleri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.(PHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu