Son Dakika
20 Haziran 2018 Çarşamba

Muhtarlardan Vali Demirtaş’a Teşekkür

18 Aralık 2014 Perşembe, 10:37

Muhtarlardan Vali Demirtaş’a Teşekkür

 

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş,  yönetim kurulu üyeleri muhtarlar ile birlikte Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunca Adıyaman’da düzenlenen toplantıya yaptığı katkılarından dolayı teşekkür etti.

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu 15. istişare toplantısının Adıyaman’da düzenlemesinde yaptığı katkılardan dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ederek, “İlimizde gerçekleştirilen bu toplantıya Türkiye’nin 72 ilinden 100’ün üzerinde muhtar katılmıştır. Bu toplantı ilimizin tanıtımı noktasında da son derece verimli geçmiş ve amacına ulaşmıştır. Sayın Valimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Vali Mahmut Demirtaş ise, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz