Adıyaman

Muhtarlardan Kılınç’a Ziyaret

Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa İlik ve yönetimi, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mustafa İlik, her fırsatta kendilerine destek olan Adıyaman Belediyesi’nin bütün birimleri adına Başkan Kılınç’a teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanı Kılınç ise muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhtarlık, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bu kadar önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da devletimizin ve belediyemizin görevidir. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarımızla hep koordine içerisinde olmaya, sorunlarına kulak vermeye ve taleplerini imkanlarımız dahilinde yerine getirmeye gayret gösterdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de eksiklerimizi tamamlamış bir şekilde muhtarlarımıza ve mahallelerine gerekli hizmetleri götüreceğiz. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanı Kılınç, muhtarlarla ilin ve mahallelerinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Haber: Mehmet Celal Geyik

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu