Adıyaman

Minik Yusuf Başkentte Tedavi Edilecek

Milletvekili Aydın, Minik Yusuf İçin Harekete Geçti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, ilik kanseri olan ve yoğun bakımda tedavisi süren minik Yusuf Mizra Özilik’in hastalığıyla ilgili tam donanımlı bir hastanede tedavisi yapılabilmesi devreye girdi.

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın,  Adıyaman’da ilik kanseri olan ve yoğun bakımda tedavisi süren minik Yusuf Mizra Özilik’in hastalığıyla ilgili tam donanımlı bir hastanede tedavisi yapılabilmesi devreye girdi.

Doğduktan sonra hastalığı tespit edilen, ilik kanseri minik Yusuf için yaklaşık 10 gündür tam donanımlı hastane arayışı devam ediyordu.

Minik Yusuf Helikopter Ambulansla Sevk Edilecek

Özilik’in durumunu haber alan Milletvekili Aydın, devreye girerek, tedavisinin daha kapsamlı ve devamı için Ankara’da hastane ayarlandı.  Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden minik Yusuf ‘un helikopter ambulansla birlikte Ankara’ya sevki gerçekleştirilecek.

Aile Tedavi Süresince Şefkat Evinde Misafir Edilecek

Burada tedavi altına alınacak olan Yusuf Mizra Özilik’in ailesi ise şefkat evinde misafir edilecek. Milletvekili Aydın, Yusuf Mizra’nın tedavi süresince yakından ilgileneceği kaydetti.(PHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu