Minik atletler bisikletine kavuştu

31 Mayıs 2017 Çarşamba, 12:02

Minik atletler bisikletine kavuştu

 

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, 23 Nisan’da gerçekleştirilen atletizm yarışması ile şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen şiir yarışması ile atletizm yarışmasında kendi dallarında birinci olan öğrencileri ödüllendiren Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Keleş Konağındaki törende öğrencilere bisiklet hediye etti.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, 23 Nisan tarihinde gerçekleşen atletizm yarışmasında Küçük Kızlar bin metre kategorisinde birinci olan Zilan Yüce’ye, küçük erkekler bin metre kategorisinde birinci olan Şehmus Özer’e, genç erkekler bin metre kategorisinde birinci olan Mustafa Topbaş’a, büyük kızlar 3 bin metre kategorisinde birinci olan Bahar Deniz’e ve Büyük Erkeler 3 bin metre kategorisinde birinci olan Ahmet Atlı’ya düzenlenen törenle ödüllerini verdi.

Başkan Kutlu ayrıca, yine 23 Nisan tarihinde Tut ilçesinde gerçekleştirilen şiir yarışmasında birinci olan Zübeyde Özdemir’e de bisiklet hediye etti.

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Kutlu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren başarılı öğrencilerimize bir hediye de biz vermek istedik. Bu vesileyle gerçekleşen bu törende tüm öğrencilerimize başarılar diledik” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz