Minibüs Sürücülerinden Özgecan Konvoyu

19 Şubat 2015 Perşembe, 10:01

Minibüs Sürücülerinden Özgecan Konvoyu

 

Adıyaman’da, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık yapan minibüs sürücüleri, Özgecan Aslan konvoyu düzenleyerek, duruma tepki gösterip olayı gerçekleştirenlerin idam edilmesini istediler.

Mersin’in Tarsus ilçesinde önce tecavüz edilen daha sonra benzin dökülerek yakılan Özgecan Aslan için Adıyaman’da, taşımacılık yapan yaklaşık 300 minibüs sürücüsü minibüsleri ile beraber Adıyaman kent merkezinde konvoy düzenledi. Özgecan için düzenlenen tepki konvoyunda Özgecan’ın fotoğrafları minibüs camlarına yapıştırıldı. Konvoyu gören onlarca kişi ise, yaşanan olaya tepki göstererek araçlarıyla konvoya destek verdi.

 

Özgecan’ın Fotoğrafları Minibüslere Asıldı

Mersin’in Tarsus İlçesinde önce tecavüz edilen daha sonra ise, benzin dökülerek yakılan Özgecan Aslan’ın fotoğrafları Adıyaman’da, şehir içi minibüslerinin camlarına asıldı.

Tarsus İlçesinde benzin dökülerek yakılan Özgecan Aslan olayına tepki göstermek için Adıyaman’da, şehir içi minibüs hattı şoförleri Özgecan’ın fotoğraflarını minibüslerin camlarına asarak olaya tepki gösterdiler.  Minibüs şoförlerinin Özgecan’ın fotoğrafını minibüse asmasına vatandaşlar olumlu görürken, böyle durumların yaşanmamasını isteyerek duruma tepki gösterdiler.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz