Milletvekillerinden İHA’ya Ziyaret

10 Haziran 2017 Cumartesi, 09:12

Milletvekillerinden İHA’ya Ziyaret

 

AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, Salih Fırat, beraberinde AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez de olduğu halde, İhlas Haber Ajansı Adıyaman bürosunu ziyaret etti.

İhlas Haber Ajansı Adıyaman Sorumlusu Ahmet Arslantaş ile Milletvekilleri Adnan Boynukara, Salih Fırat, İl Başkanı Abdurrahman Dimez ile birlikte yönetim kurulu üyeleri sohbet etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette dünya, ülke ve Adıyaman gündemi ile konular konuşuldu.

Milletvekilleri Adnan Boynukara,  Katar ve körfez ülkelerinde yaşanan gelişmeler ile ilgili değerlendirmede bulunarak, Türkiye’nin bu konuda ki rolü ve üstlendiği misyondan bahsetti.

Milletvekili Salih Fırat ise, geçtiğimiz günlerde teyzesini ebediyete uğurlayan Ahmet Arslantaş’a başsağlığı dileklerinde bulunarak, taziyelerini iletti.

AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez ise, Adıyaman’a ve ülkemize hizmet için yaptıkları çalışmalardan bahsederek, bu konuda basın mensuplarının da  desteğiyle bunu yerine getirmenin gayretinde olduklarını söyledi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz