Milletvekili Halil Fırat Gölbaşı’nda

01 Nisan 2017 Cumartesi, 07:25

Milletvekili Halil Fırat Gölbaşı’nda

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.  Fırat, Gölbaşı İlçe Devlet Hastanesini de ziyaret etti.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat, referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Gölbaşı Kaymakamlığını ziyaret ederek çalışanlara yeni anayasa hakkında bilgi verdi. Milletvekili Fırat, yeni anayasa maddelerinin ülkeye neler kazandırdığı hakkında Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile sohbet etti. Gerçekleşen sohbetin ardından Milletvekili Fırat, belediye başkanlığı, adliyeyi ziyaret ederek burada çalışan personellere, yeni anayasayı anlattı. Milletvekili Fırat’a, AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Enes Sincik ve partililer eşlik etti.  Milletvekili Fırat, kurum ziyaretlerinin ardından esnafları gezerek ‘Evet’ gazetesi dağıttı.

 

Fırat’tan hastaneye ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Gölbaşı İlçe Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Bağlı Gölbaşı İlçe Devlet Hastanesini ziyaret eden Milletvekili Fırat ve parti üyeleri burada hastane hakkın bilgiler aldı. Hastane hakkında bilgiler alan Milletvekili Fırat ve beraberindekiler daha sonra hastaları tek tek gezerek onlarla bir süre sohbet etti.

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Selim Kuşağlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki parti üyelerine teşekkür etti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz