Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Bu millet, kimseye boyun eğmeyecek”

23 Temmuz 2016 Cumartesi, 09:15

Adıyaman Belediyesinden Darbe Girişimine Tepki

“Bu millet, kimseye boyun eğmeyecek”

 

Adıyaman Belediyesi, yönetim ve birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirdiği toplantıda, 15 Temmuz tarihinde yapılan darbe kalkışmasını kınayarak, durum değerlendirmesi yaptı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki bir grup hain tarafından 15 Temmuz akşamı kalkışılan darbe girişimine karşı durmak için ilk günden bu yana halkla birlikte meydanlarda olan Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, belediyedeki birim müdürleriyle  durum değerlendirme toplantısı yaptı.

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan  Kutlu, Türk milletinin darbeye karşı gösterdiği tutumun takdire şayan olduğunu belirterek, “Bu millet, kimseye boyun eğmeyeceğini, ülkesini nasıl savunacağını tüm dünyaya gösterdi. Bu onurlu direniş gözlerimizi doldurdu, göğsümüzü kabarttı. Adıyaman Belediye Başkanı olarak hem Adıyaman’da her gece sabaha kadar meydanları tıklım tıklım dolduran hemşehrilerimle, hem de darbe girişimine karşı cesurca dirayet gösteren tüm Türk milletiyle gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmalar sonrasında Adıyaman Belediyesi yönetimi, süreç içerisinde yapılması gereken durumlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz