Adıyaman

Menzil Vakfından Kermes

Menzil Vakfından Kermes

 

Adıyaman Durak Menzil Vakfı tarafından Adıyaman Demokrasi Parkında maddi durumu kötü olan öğrenciler ve madde bağımlılarının iyileştirilmesi ve topluma yeniden kazandırılmasına yönelik kermes düzenlendi.

Demokrasi Parkında düzenlenen kermesin açılışına Adıyaman Durak Menzil Vakfı Başkanı Hüseyin Şen, AK Parti Adıyaman İl Başkan Vekili Haci Şimşek, TÜMSİAD Adıyaman Şube Başkanı Erkan Çakmak, CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, Adıyaman Barosu Başkanı Hasan Demir, İş- Kur Adıyaman İl Müdürü Ramazan Tatar, Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, vakıf görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermesin açılışında bir konuşma yapan Adıyaman Durak Menzil Vakfı Başkanı Hüseyin Şen, “Düzenlediğimiz kermes farklılık arz ediyor. İnşallah önümüzde ki, hafta içerisinde Karapınar mahallesinde uyuşturucuya bulaşması ihtimalinde olan gençler yani sokakta sıkıntı yaşayan gençler adına Pınar İzcilik Derneği olarak bir yer açıyoruz Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş ile bazı kalkınma ajanslarının desteğiyle. Bu kermesi de onlar adına yapıyoruz inşallah. Özellikle uyuşturucu konusunda sıkıntı yaşayacak uyuşturucuya bulaşmak üzere olan gençlerimiz gençlere güzel bir tesis açıyoruz, önümüzdeki haftalarda ve bu açılışımıza herkesi de davet edeceğiz. Bu kermesimizi hem o gençlerimize hem de ihtiyacı olan üniversite öğrencimize, lise öğrencilerimize destek olmak amacıyla yaptık. Ve bu konuda bana emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.   Açılan kermesinde 5 gün boyunca açık kalacağı öğrenildi.(İHA)

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu