Adıyaman

Meclis Üyeleri çalışmaları hızlandırdı

Meclis Üyeleri çalışmaları hızlandırdı

 

1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak genel seçim takvimi yaklaştıkça, seçim çalışmaları da hızlandı. Köy ziyaretlerini hızlandıran İl Genel Meclis Üyeleri, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyorlar.

Erken genel seçim takvimi yaklaştıkça, siyasi partilerin çalışmaları da aralıksız sürüyor. Şehir merkezlerinde ve köylerde seçim çalışmalarını sürdüren partililer, vatandaşları dinleyip, sorunlarını dinliyorlar.

Kahta’da iki partinin (AK Parti ve HDP) çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü görülüyor. Partililer tüm birimleri ile sahada çalışmalarını yaparken, halkın da yavaş yavaş seçim atmosferine girdiği görülüyor. Kahta’nın tüm köylerinde ziyaretlerini sürdüren İl Genel Meclis Üyeleri de köylülerin taleplerini dinliyor, sorunlarını gidermeye çalışıyorlar. Seçim çalışmaları kapsamında Kahta’nın en ücra köylerini tek tek ziyaret eden İl Genel Meclis Üyelerinden Mustafa Kavak ve M. Can Erdoğan, halkın yoğun ilgisinden memnun.

13 yıllık AK Parti hükümeti dönemlerinde kırsal kesimlerde büyük hizmetlerin yapıldığını ifade eden İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Kavak, “Köylerimizin en öncelikli sorunlarından olan yol ve içme suyu sıkıntıları neredeyse tamamlanmak üzere. Köylerimizin altyapı sorunları var. Halkımızın sağlığını da yakından ilgilendiren bu konuda da önemli gelişmeler var. Büyükçay Projesi kapsamında yapılacak arazi toplulaştırması sonucu köylerimizdeki alt yapı çalışmaları da tamamlanacak. İl Özel İdare ve KÖYDES bütçeleri ile köylerimizin karşı karşıya kaldığı sorunların büyük bir bölümünü giderdik. Milletvekillerimizin konuya hassasiyet göstermeleri ve İlçe Kaymakamımızın gayretleri, sorunları gidermemizde çok önemli bir faktör” dedi.

Seçim çalışmalarını da değerlendiren Kavak, “1 Kasım’da yapılacak erken genel seçimine sayılı günler kaldı. Milletvekillerimiz, parti teşkilatımız, daha çok şehir merkezlerinde yoğunlaşırken, bizler de köylerde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. En ücra köylere giderek halkımızla kucaklaşıyoruz. Halkımızın gösterdiği ilgiden memnunuz. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

1 Kasım’da yapılacak erken genel seçimin önemine dikkat çeken İl Genel Meclis Üyesi M. Can Erdoğan, “Önümüzde çok önemli bir şeçim var. Bu seçimi en iyi bir şekilde sonuçlandırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. AK Parti, tüm birimleri ile sahada çalışmalarını yürütüyor. Bizler de köy çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Gittiğimiz her köyde, vatandaşlarımızın yakın ilgisi ile karşılamak bizleri mutlu ediyor. Tabi ki, 13 yıllık AK Parti hükümeti döneminde tüm yurtta olduğu gibi, ilçemiz de de güzel hizmetler yapıldı. Bu hizmetleri yapmaya da devam ediyoruz” dedi. 7 Haziran seçiminde köylerde büyük destek gördüklerini ifade eden Erdoğan,”1 Kasım seçimlerinde halkımızdan daha çok destek alacağımıza inanıyorum. Yaptığımız köy ziyaretlerinde bunu görüyoruz. Vatandaşlarımızın bu yoğun ve sıcak ilgilerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı