KYK Ailesi, Şehit Ailesiyle İftar Etti

24 Haziran 2017 Cumartesi, 10:26

KYK Ailesi, Şehit Ailesiyle İftar Etti

Adıyaman Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında şehit ailesi ile yurt müdürlüğü personelleri bir araya gelerek iftarlarını açtılar.

Geçtiğimiz 2016 yılında Mardin’in Nusaybin ilçesinde bölücü terör örgütü tarafından haince döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düzen Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Kılınç’ın ailesi ve akrabaları ve yurt personelleri ile öğrenciler katıldı.

Yurt Müdürü Vesile Yılmaz Kıraç’ın konuşması ile başlayan iftar program, Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunmasının ardından tüm İslam âlemine duaların edilmesi ile oruçlar açıldı.

Etkinlikte konuşma gerçekleştiren  Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü M. Sami Köroğlu; “iftar programına başta Şehidimiz Mehmet Kılınç’ın ailesi olmak üzere katılan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, Eğitim öğretim yılının ve mübarek ramazan-ı şerifin  sonuna geldiğimiz bugünde  mesai arkadaşlarımızla bir araya gelmekten mutluluk yaşamaktayım. Kurumun faaliyetleri kapsamında yöneticisinden kat personeline kadar emek sarf eden herkese teşekkür ediyorum, ailece bu etkinliği gerçekleştiriyor olmamız kurumsal birlikteliğimizin bir göstergesidir. Yeni bir il müdürlüğü olmamıza rağmen sorunsuz ve verimli bir yıl geçirmemizde emeği olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.“ ifadelerini kullandı.

İftar programının sonunda İl Müdürü M. Sami Köroğlu masaları tek tek gezerek şehit ailesinin eşi, çocuğu, akrabası ve tüm öğrenciler ile yakından ilgilendi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz