Adıyaman

Kutlu’dan Yaralı Askerlere Ziyaret

Kutlu’dan Yaralı Askerlere Ziyaret

 

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, merkeze bağlı Bağtepe-Kozan bölgesinde teröristlerle girdikleri çatışmada yaralanan askerleri hastanede ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Geçtiğimiz ay Adıyaman merkeze bağlı Kömür Beldesi Boğazözü köyü Kurk mezrası Derinsu mevkiinde, jandarma özel hareket timleri ile terörist grup arasında yaşanan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Müsellim Ünal’ın kanı yerde kalmadı. Önceki gün Bağtepe-Kozan bölgesinde tespit edilen terörist gruba yönelik operasyon düzenleyen Koçali Karakoluna bağlı Jandarma ekipleri iki teröristi ölü ele geçirdi. Çatışmada yaralanan iki asker ise Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Yaralı askerler Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Musa Çırakoğlu ve Jandarma Uzman Çavuş Selçuk Görür’ü hastanede ziyaret ederek ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, yaralı askerlerle ve aileleriyle bir süre sohbet etti. Adıyaman’ın şimdiye kadar terörle hiç anılmadığını, bundan sonra da anılmamasını dilediklerini temenni ettiklerini dile getirdi.

Yaralı askerlerden Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Musa Çırakoğlu ise tek mutluluklarının şehit vermemek olduğunu dile getirerek, “Çok şükür hiçbir arkadaşımıza bir şey olmadı” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı