Breaking News
Anasayfa / Adıyaman / Kutlu’dan genel meclise ziyaret
BAŞKAN KUTLU İL GENEL MECLİSİ YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ

Kutlu’dan genel meclise ziyaret

Kutlu’dan genel meclise ziyaret

 

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Genel Meclisi başkanlık makamında gerçekleşen ve Adıyaman’da yürütülen çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan Belediye Başkanı Kutlu, yönetim kademesindeki herkesin tek gayesinin Adıyaman’a en iyi hizmeti sunmak olduğunu dile getirdi. Kutlu, “Biz belediye olarak şehir merkezimize, İl Genel Meclisimiz de kırsal bölgelerimize hizmetin en iyisini götürmek için uğraşıyor. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış ise, AK Parti iktidarı ile birlikte yapılan yatırımların gözle görülür şekilde arttığını belirterek, “AK Partili her siyasetçinin tek derdi vatandaşıdır. Bunun için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Genel Meclisi Başkanı Erdoğan ise, Belediye Başkanı Kutlu ve Merkez İlçe Başkanı Alkayış’a teşekkür etti.(İHA)

Bu Habere de Bakın

Toprak’tan ‘Muhtarlar Günü’ Mesajı

Toprak’tan ‘Muhtarlar Günü’ Mesajı   AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir