Son Dakika
25 Mayıs 2018 Cuma

Kutlu, Temizlik Personelini Dinledi

01 Aralık 2016 Perşembe, 08:13

Kutlu, Temizlik Personelini Dinledi

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, belediye bünyesindeki çeşitli birimlerde çalışan personellerle rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi bünyesindeki çeşitli birimlerde çalışan işçilerle rutin olarak bir araya gelerek istişare toplantıları düzenleyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, işçilerin sorun ve sıkıntılarını dinleyip, halk odaklı belediyecilikte işçilerin uyması gereken kural ve kaidelere dikkat çekti.

Son olarak Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerle bir araya gelen Başkan Kutlu, şehir genelindeki temizlik çalışmaları hakkında bilgi aldı. İşçilere hitaben yaptığı konuşmasında, belediyelerin halka hizmet için var olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Kutlu, yapılacak olan çalışmaların önemsenmesini istedi. Özveriyle çalışan işçileri tebrik de eden Hüsrev Kutlu, “Şehrimizi daha güzel ve yaşanabilir bir il haline getirebilmek için Adıyaman Belediyesi olarak gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmanın mimarları olan ve gece gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. İnşallah el birliğiyle vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunacağız” diye konuştu.

Başkan Kutlu daha sonra işçilere söz hakkı vererek, sorunlarını dinledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: