Kutlu, Evet İçin Destek Turunda

31 Mart 2017 Cuma, 07:05

Kutlu, Pazar ve Mahalle Ziyaretlerinde

Kutlu, Evet İçin Destek Turunda

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi gezlerini sürdürüyor.

Referandum çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, mahalle ve STK gezilerinden sonra şimdide Pazar ziyaretinde bulundu.

Daha önce milletvekilleri ve AK Partili yöneticilerle birlikte mahalle mahalle dolaşan, STK’ları yerinde ziyaret eden ve düzenlenen her toplantıya katılarak vatandaşlardan 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda ‘EVET’ oyu kullanmalarını isteyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, son olarak Alitaşı Mahallesinde kurulan semt pazarını gezerek vatandaşlarla ve esnafla sohbet etti.

Pazar yerinde bulunan vatandaşlardan 16 Nisan’da kararlarının ‘EVET’ olmasını isteyen Başkan Kutlu, daha sonra AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez ile birlikte Kolej ve Esentepe Minibüs şoförlerini ziyaret ederek, referandumda destek istedi.

Son olarak düzenlenen mahalle toplantılarına da iştirak eden Başkan Kutlu, ilk olarak Yavuz Selim Mahallesinde düzenlenen mahalle toplantısında, mahalle sakinlerine yeni anayasa hakkında bilgi verdi. Ardından da AK Parti Adıyaman milletvekilleri Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat ile AK Parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte Fatih ve Malazgirt mahallelerinde düzenlenen toplantıya katıldı. Burada bir konuşma yapan Başkan Kutlu, “Yarınlara daha güçlü bir şekilde yürümek için ‘Evet’in anlamı çok büyük. Bunu ulaşabildiğimiz herkese birebir anlatalım. İnşallah referandumun olacağı saate kadar var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Güne Bakış Gazetesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz