Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Köy yollarının bakım onarım sezonu açıldı

31 Mayıs 2017 Çarşamba, 11:38

Köy yollarının bakım onarım sezonu açıldı

 

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Özel İdare ekiplerinin köy yollarında bakım ve onarım sezonunu açtığını kaydetti.

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, sezonun açılmasıyla birlikte başta Kahta ilçesi olmak üzere merkez ve Besni ilçesindeki köy yollarında asfalt yama bakım işlerine başlanıldığını söyledi.

Öncelikli olarak grup köy yollarında asfalt yama bakım işlerine başlanıldığını aktaran Mehmet Can Erdoğan, asfalt yolların tamamında asfalt yama yapılmasının planlandığını dile getirdi.

Mehmet Can Erdoğan konuşmasında, “Bir taraftan asfalt yama çalışması yapılırken Besni, Çelikhan, Gerger, Kahta ve Sincik ilçelerinde stabilize çalışmalarda devam etmektedir. Ayrıca çiftçilerimizin ürünlerinin hasadını yaparken mağdur olmamaları için tarla yollarının da greyderle bakımı yapılmaktadır. Köy yollarının yapım ve bakım için ödenek sıkıntısı bulunmamaktadır. Bizlere bu güne kadar her türlü desteği veren başta TBMM Başkanvekilimiz Ahmet Aydın, milletvekillerimiz Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat. Valimiz Abdullah Erin, İl Başkanımız Abdurrahman Dimez, meclis üyelerimiz ve il özel idare çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz