Adıyaman

Kız Öğrenciler, Yurttan Üniversiteye Servisle Gidecek

Kız Öğrenciler, Yurttan Üniversiteye Servisle Gidecek

Adıyaman Üniversitesi, Safvan Bin Muattal Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerin akşam saatlerinde de güvenli bir şekilde yurtlarına ulaşabilmesi için servis hizmeti başlattı.

Adıyaman Üniversitesi, Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü akşam saatlerinde dersten çıkan kız öğrenciler için Safvan Bin Muattal Kız Öğrenci Yurdu’na servis hizmeti başlattı. Böylece özellikle ikinci öğretimde eğitim alan kız öğrencilerin akşamları dersten geç saatte çıktıklarında güvenli bir şekilde yurtlarına ulaştırılacak. Dört sefer halinde yapılacak olan servislerin 21.30, 21.50, 22.10 ve 22.35 saatlerinde hizmet vereceği belirtildi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü öğrencilere yönelik hizmetlerin artarak devam edeceğini belirterek şöyle konuştu: “Üniversitemiz akademik ve idari personeli, bizler ve hepimiz öğrencilerimiz olduğu için buradayız. Amacımız evlatlarımızın en iyi ve rahat şekilde eğitim almalarıdır. Onların karnının tok olmasından, güvende olmasına kadar hepsi bizim ilgi alanımız. Çünkü onlar var diye biz buradayız.”

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu