Adıyaman

Kitap Günlerine Öğrenci Akını

Kitap Günlerine Öğrenci Akını

 

Adıyaman’da bu yıl 3.’sü düzenlenmekte olan Adıyaman Kitap Günleri renkli görüntülere sahne oluyor. Adıyaman il genelinde dağıtılan kumbaralar sonucunda harçlıklarını biriktiren öğrenciler öğretmenleri nezaretinde Kitap Günlerine akın etti.

18 Mayıs Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açan Adıyaman Kitap Günlerine vatandaşlar ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Harçlıklarını biriktiren öğrenciler özellikle alacakları kitapları önceden belirleyerek alışveriş imkanı bularak, beğendiği yazarlarla söyleşi yaptı. Kitap Günleri kapsamında Adıyaman’a gelen yazarlar ise, hem okuyucularla buluştu hem de öğrencilerle bir araya geldi.

Adıyaman Valiliğinin düzenlediği bu önemli kültür hizmetiyle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan vatandaş ve öğrenciler, Kitap Günlerinde olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek bu önemli kültür hizmetinde ötürü emeği geçenlere teşekkür etti.

Adıyaman’da üçüncüsü düzenlenen kitap günlerine olan ilgiden oldukça memnun kalan yayın evleri ve yazarlar ise, Kitap Günlerine olan ilginin beklentilerinin üzerinde olduğunu ifade ettiler.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu