AdıyamanManşet

“Kısıtlamalar sağlığımız için”

AK Parti İl Başkanı Dağtekin

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti’ni (AGAD) ziyaret etti. Ziyarette, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Koronavirüsle yapılan mücadeleleri, Bilim Kurulunun tavsiyesiyle getirilen kısıtlamaları ve Adıyaman’a yapılan ve yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verdi.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin,Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ı ziyaret etti. Ziyarette Güne Bakış Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık da hazır bulundu.

Ziyarette gündeme ilişkin konularda fikir alışverişinde bulunuldu. Hafta sonlarında saat 10 ile 20 saatleri haricinde uygulanmaya başlayan sokağa çıkma kısıtlamasına değinen AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, “Tüm dünyayı etkisi altına alan bir illetle, bir virüsle karşı karşıyayız. Devletin tüm kurumları kendi çapında bu virüsle mücadele ediyor. Cumhurbaşkanlığımız, Bilim Kurulumuz ve Sağlık Bakanlığımız halkımızın sağlığı için çabalıyor. Bize düşen ise maske+mesafe ve hijyen kuralına sıkı sıkıya uymaktır. Gönül ister ki hiçbir kısıtlama olmasın ama alınan her tedbir, yapılan her kısıtlama bizlerin sağlığı için.” dedi.

AGAD Başkanı Aslan, ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Haber: Mehmet Ünsal

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu