Kimsesiz gelin adayı çeyizsiz kalmadı

30 Mart 2017 Perşembe, 07:15

Belediyeden kimsesiz gelin adayına jest

Kimsesiz gelin adayı çeyizsiz kalmadı

Adıyaman Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOGEM, evlilik hazırlığı yapan kimsesiz genç kıza çeyiz desteğinde bulunuldu.

Adıyaman Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM), anne ve babasını kaybeden kimsesiz genç kıza evlilik öncesi çeyiz desteğinde bulundu.

Adıyaman esnafının da destekleri ile genç kızın ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyen TOGEM Koordinatörü Yasemin Delibaş, Adıyaman Belediyesi olarak yoksul ve muhtaç ailelere yaptıkları yardımları aralıksız sürdürdüklerini dile getirdi.

TOGEM Koordinatörü Delibaş, kendilerine bu hayırlı işte destek veren tüm esnaflara da teşekkür ederek, “Adıyaman Belediyesi olarak sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında her daim elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Genç kızımız bize başvurduğunda biz de bu kızımızın taleplerini karşılayabilmek için hazırlıklara başladık. Kızımız hem yetim hem de öksüz, eğer yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bizlere. Bu anlamda bize destek veren esnafımıza da çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz