Adıyaman

Kılınç, Mahallenin Sorunlarını İnceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ‘Gönül Buluşmaları’ kapsamında Türkiye Petrolleri Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahallenin sorunlarını ve eksiklerini mahalle sakinlerinden dinleyip, incelemelerde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın rutin olarak gerçekleştirdiği ‘Gönül Buluşmaları’nın son durağı Türkiye Petrolleri Mahallesi oldu.

Mahallenin sorunlarının konuşulduğu, görüş ve önerilerin dinlendiği, sorunların çözümü için yerinde incelemelerin yapıldığı ‘Gönül Buluşmaları’ kapsamında gerçekleştirilen ziyarette mahalle muhtarı Ramazan Bali ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Kılınç’a belediyenin ilgili birim müdürleri de eşlik etti.

Türkiye Petrolleri Mahallesi’ne yaptığı ziyarette konuşan Başkan Kılınç, “Türkiye Petrolleri Mahallesini ziyaret ederek, vatandaşlarımızla bir araya gelip, incelemelerde bulunduk. Mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerimizden mahallenin sorunlarını dinleyip, vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Onların istek, şikayet, temenni ve taleplerini dinledikten sonra ilgili arkadaşlarımızla bahse konu olan sorunları yerinde inceledik, çözüm için ilgili arkadaşlarımıza gerekli talimatları verdik” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı