Adıyaman

Kılınç, Ağaç İşleri Esnafıyla Buluştu

Her fırsatta Adıyaman esnafının yanında olan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ağaç işleri esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Adıyaman esnafının sorunlarıyla yakından ilgilenen ve her fırsatta yanlarında olan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Zeynal Asnuk ile odun, kömür ve ardiye esnafını ziyaret etti.

Ziyarette esnafla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Kılınç, Adıyaman Belediyesi olarak her meslek grubunun ve esnafın yanında olduklarını dile getirdi. Başkan Kılınç ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ağaç İşleri Esnaf Odasına kayıtlı esnafımızı ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileyip, sorun ve taleplerini dinledik. İmkanlarımız ölçüsünde bahse konu olan sorunları çözüp, talepleri yerine getirmek için çalışacağız.”

Adıyaman Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Zeynal Asnuk ise yaptığı açıklamada, her zaman desteklerini yanlarında gördüklerini söylediği Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

Haber: Mehmet Ünsal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu