Adıyaman

Kaya, Belediyenin Çalışmalarını İnceledi

Kaya, Belediyenin Çalışmalarını İnceledi

 

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Adıyaman Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri yerinde inceledi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Adıyaman’da belediye tarafından faaliyette olan, yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri inceledi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, başkan yardımcıları ve birim müdürleri tarafından çalışma alanları hakkında bilgiler alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya’ya, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem ve partililer eşlik etti.

İlk olarak Adıyaman Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak Adıyamanlıların hizmetine sunulan Kapalı Yüzme Havuzunu inceleyen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kaya ve beraberindeki heyet daha sonra yine Adıyaman Belediyesi tarafından çeşitli mahallelerde oluşturularak Adıyamanlı bayanların hizmetine sulan Adıyaman Kadın Sağlığı Eğitim Merkezi (ASKEM)’ni gezdi ve yetkililerden bilgiler aldı. AKSEM ziyaretinden sonra geçtiğimiz yıl hizmete giren ve Adıyaman’daki tüm tarihi değerleri tek çatı altında toplayan Mini Adıyaman’ı inceleyen heyet, buradan da 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yapılan otoparkta bulunan şehir içi otobüslerinin şoförleri ile bir süre sohbet etti. Buradan da yapımı tamamlanan Arıtma tesisine geçen Genel Başkan Yardımcısı Kaya ve beraberindekiler, son olarak tarihi Keleş Konağına geçerek, Adıyaman Belediyesi bünyesinde halka hizmet veren konakta sohbet ettiler. Burada Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu tarafından Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya brifing verildi.

İnceleme sonunda Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Belediyesi Şeref Defterini imzalayan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kaya’ya Adıyaman kilimi ve fincan takımı hediye etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu