Adıyaman

Kadroya Geçenlere Tebrik Belgesi

Kadroya Geçenlere Tebrik Belgesi

 

Adıyaman Üniversitesinde taşeron işçi olarak çalışırken 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile sürekli işçi statüsüne geçen 264 çalışana, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü tarafından tebrik belgeleri verildi.

Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen törende Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf Korkmaz da hazır bulundu.

Tebrik belgelerini Rektör Gönüllü’nün elinden alan çalışanlarının oldukça mutlu oldukları gözlendi.

Belge töreninde konuşan Rektör Gönüllü, yaşanan gelişmede emeği geçen hükümet yetkililerine teşekkür ederek “696 sayılı KHK ile müzmin bir sorun olan taşeron meselesi tamamen çözülmüştür. Buna vesile olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım olmak üzere hükûmetimize teşekkür ediyoruz. Bugün burada 264 kardeşimiz sürekli işçi kadrosuna geçmenin mutluluğunu yaşıyor. Çalışanlarımızın işlerini hakkıyla, layıkıyla, en iyi şekilde yapmaya devam edeceklerinden şüphem yok. Ben bu vesileyle kadroya geçen işçi kardeşlerimizi tebrik ediyor, hayırlı olsun diyor, işlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu