İstanbul ve Çanakkale’ye öğrenci uğurlandı 

23 Mart 2018 Cuma, 08:31

İstanbul ve Çanakkale’ye öğrenci uğurlandı

 

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Biz Anadolu’yuz’ projesi kapsamında Adıyaman’dan, İstanbul ve Çanakkale’ye 100 öğrenci uğurlandı.

Adıyaman il merkezinde ve ilçelerindeki okullarda eğitim gören 100 öğrenci, Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde toplandı. İstanbul ve Çanakkale’nin tarihi ve turistik yerlerini gezecek olan öğrenciler, 4 gün boyunca doyasıya eğlenecek. Uğurlama etkinliğine,  Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, eşi Kezban Alper, emniyet şube müdürleri, polis memurları, öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı. Öğrencileri İstanbul ve Çanakkale’ye göndermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Müdür Metin Alper, “Biz Anadolu’yuz projesi kapsamında bugün 100 öğrencimizi İstanbul ve Çanakkale’ye uğurluyoruz. İlimizin çeşitli okullarında eğitim gören öğrencilerimiz önce Çanakkale’ye daha sonra ise İstanbul’a, gidecekler. Öğrencilerimiz Çanakkale ve İstanbul’un tarihi ve turistik alanlarını gezecek” ifadelerini kullandı.

Müdür Alper projede emeği geçen Emniyet Genel Müdürlüğüne, Asayiş Daire Başkanlığına, Adıyaman Valiliğimize, polis memurlarımıza teşekkür ettiğini çocuklarını kendilerine teslim eden öğrenci ailelerine de şükranlarını sunduğunu vurguladı.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz